Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Umělý vánoční stromek, Pokrmy, Dia, Jmenovky, Pozadí, Vánoční světýlka, Desktop, Linux, Sám doma, Schleich, Keramický adventní věnec, Borovice, Hostina, Tisk, Koledy, K Vytisknutí, Zima, Jmelí, Kavkazská jedle, Patchwork, Advent, Německy, Vánoční koule, Řetězy, Plocha, Silvestr, Recepty, Vánoční kaktus, Přání, Ježíš Kristus, Vánoční svícen apod.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Trenérka, Rakušan, HIV pozitivní, Miliardář, Překladatel, KSČ, Herečka, Mluvčí, Hejtman, Pedagog, Ministr zahraničí, Olympijští vítězové, Pittsburgh Penguins, Česká královna, Básníci, Svatý, Nežijící, Fotograf, Masový vrah, Československo, Prezidenti USA, Pop, Básník, Nobelova cena, NHL, Závodník, Vražedkyně, Voják, Egypt, Zpěvačky, Renesance, New Jersey Devils, Historik, Hejtmani, Císař, Antropolog apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, software, ekonomie a ekonomika, literatura, filozofie, chemie, bankovnictví, český jazyk, politika, rostliny, zločin a právo, účetnictví, zkratky, příroda, materiály, školství, hardware, nemoce, cestování, nápoje, fyzika, počítače, lékařství a medicína, jídlo atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci a umění, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, psychologie, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, filozofie, osobnosti, profese a zaměstnání, historie, politici, herectví, herci a herečky, věda, fikce a fantasy, přezdívky, nadpřirozené osoby, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, multimédia, Online testy zdarma bez registrace, tipy, SMS přání k svátku podle jmen, F, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online vánoční webzine, Obrázek Sexy oči, zadarmo, zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, zeměpis

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Louisiana, Maryland, Missouri, Ohio, Georgie, Virginie, Indiana, Oregon, Nevada, New Jersey, Západní Virginie, Connecticut, Delaware, Texas, Colorado, Wyoming, New York, New Hampshire, Arkansas, Minnesota, Massachusetts, Alabama, Wisconsin, Oklahoma, Havaj, Iowa atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, jak vytvořit, jak převést, v čem spustit, jak exportovat následující typy souborů: dokumenty, video soubory, spustitelné soubory, grafiku, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory apod.

Keywords:Tapety na plochu počítače, Super online hry zdarma, A, M, Vizitky, štítky a popisky na vánoční dárky k vytištění, Slovník pojmů Co je to?, URL, Seznam vlajek měst České republiky, Libya, humor, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Obrázky a kliparty zdarma

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Střílečky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Brutální krvavé hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry a tak dále.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: zdroje informací, M, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nelly Furtado celebrity, Super online flash hry, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Fotografie Julia Roberts, Obrázky a kliparty zdarma, Hry pro dívky online, školství, odkaz

Anekdoty, vtípky, ftipy, frky, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, ftipy, frky, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Frky ze života, O mužích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Tapety na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. vhodné pro mobil, počítač, phablet, ultrabook, monitor, PC, obrazovka počítače, notebook, tablet, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Lubuntu, macOS, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows XP, Windows 10, Windows NT, Mac, FreeBSD. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, auta, dopravní prostředky, noční města, hudební tapety, zvířata, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1440x900, 800x1280, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 2560x1600, 2560x2048, 1152x1920, 1536x2560, 360x760, 1280x960, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1680x1050 atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, internet, cestování, literatura, nápoje, hardware, fyzika, nemoce, školství, materiály, stavebnictví, věda, ekonomie a ekonomika, filozofie, bankovnictví, technika, lékařství a medicína, psychologie, nástroje, latina, počítače, politika, zločin a právo, účetnictví atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Anekdoty, vtipy, ftipy, kameňáky, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, ftipy, kameňáky, černý humor, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné citáty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, poslední věty před smrtí apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr zahraničí, Zpěvačka, Renesance, Křesťanství, Habsburkové, Podnikatel, Textař, Druhá světová válka, Brno, Egypt, Charta 77, Historik, Starověký Egypt, Kancléř, Náboženství, Poprava, Pittsburgh Penguins, Ministr, Faraon, Imitátor, Miliardáři, Filozof, Čech, Prezident, Itálie, Orlík, Životopis, Normalizace, Kněz, Diplomat, Vražedkyně, Závodník, New York Rangers, Sebevražda, Romantismus, Olympijský vítěz apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Životopisy osobností, počítače, Šťastné a veselé Vánoce, Webové html5 hry zdarma, Přehled souborových přípon, Online hry zdarma, Best web page, V, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webové stránky

Anekdoty, vtípky, ftipy, frky, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, ftipy, frky, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Frky ze života, O mužích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Tapety na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. vhodné pro mobil, počítač, phablet, ultrabook, monitor, PC, obrazovka počítače, notebook, tablet, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Lubuntu, macOS, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows XP, Windows 10, Windows NT, Mac, FreeBSD. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, auta, dopravní prostředky, noční města, hudební tapety, zvířata, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1440x900, 800x1280, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 2560x1600, 2560x2048, 1152x1920, 1536x2560, 360x760, 1280x960, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1680x1050 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Fóry, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy, frky

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ženách, O důchodcích, O Němcích, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O mužích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O škole, O Somálcích, O Windows, Vtipy o cikánech, O manželství apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Online testy a kvízy zdarma, Biografie slavných osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, Vánoční tapety na plochu, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro děti, webovky, doporučujeme, Vlajky států USA, Přehled zkratek a akronymů, Celebrita Shiri Appleby, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Mezinárodní den žen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Pravá vánoční zábava
Naše tipy na užitečné weby
Vánoční stromek
Naše tipy na zajímavé stránky
Lionel Messi, jogador de futebol argentino
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vánoční Santa
Odkazy na partnerské weby
Wayne Rooney - anglický futbalový útočník

Děkujeme vám za vaši návštěvu.