Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

černý humor, frky, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? černý humor, frky, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O škole, O ekonomech, Frky o tchýních, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Windows, O Slovácích, O mužích apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Obrázky na PC - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. lze použít v PC, tablet, displej, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, mobil, mobilní telefon, monitor, počítač, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 2000, Windows 98, Mac, Slackware, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 95, macOS, BlackBerry OS. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, flóra, stromy, fraktály, ptáci, zvířata, nature - příroda, hmyz a pavouci, Formule 1, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, fantasy, oceán, moře, pláže, motorky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 2560x1600, 2560x1920, 360x720, 1024x600, 1800x1440, 1080x1800, 800x1280, 1280x720, 854x480, 2048x1536, 1152x1920, 768x1024, 1600x2560, 750x1334, 1440x900, 1200x1920 atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Superhry a hry online zdarma, info, Vánoční web, Tipy na adventní trhy, Free game online hry, Online životopisy, biografie slavných osobností, Dopravní značky, Poker, volný čas, zadarmo, webové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slámový adventní věnec, Wallpaper, Štóla, Vánoce, Stromeček, Tiskárna, Bramborový salát, Pastýř, Jedle, Papírový vánoční stromek, Pozadí, Zdraví, Písnička, Recepty, Rostliny, Vánoční stromek, Drážďany, Šišky, Jídlo, Lego, Tablet, Štědrý večer, Zima, Advent, Kameňák, Filmy, Kinder, Strom, Vánoční prostírání, Pokrmy, Schleich apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Keywords:Onlinovky zdarma, Webové html5 hry zdarma, výukové pomůcky, odkaz, Yasmine Bleeth, V, Obrázky a kliparty zdarma, humor, Lionel Messi argentínsky futbalista, H, zábava, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, kameňáky apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, měny, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Seznam souborových přípon, V, Qatar, zdarma, Vlajky států obrázků, Obrázky na PC, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, zdroje informací, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled formátů souborů, webovky

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, státní správa, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, historie, věda, osobnosti, profese a zaměstnání, poruchy, fikce a fantasy, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, sportovci a sportovkyně, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, filozofie, křesťanství, umělci a umění, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, školství a vzdělávání atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Náš tip, technika, kultura, informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, osobnosti, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, lékařství, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, křesťanství, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, umělci a umění, poruchy, věda, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, politika, mytologie, záliby a hobby atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francie, Ministr, Kancléř, Zlatý slavík, Královna, Rock ‚n‘ Roll, Renesance, Starověký Egypt, Američané, Architekt, KHL, Čeští králové, Básník, Teolog, Francouz, Druhá světová válka, Prezidenti, Český slavík, Washington Capitals, Manýrismus, Prezident, Sci-fi, Válka, Závodník, Exilový prezident, Češi, Olympijští vítězové, Poslanec, Dabérka, Atentát, Československo, Country, KSČ, Zpěvačka, Komunisté, Vůdce apod.

PC tapety pro Windows - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. lze použít v mobilní telefon, počítač, smartphone, tablet, monitor, mobil, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, PC, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows XP, SUSE Linux, Windows NT, Windows Server 2012, Linux Mint, Slackware, Lubuntu, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8. Wallpapers na plochu PC z kategorií zvířata, tenisté a tenistky, fraktály, fantasy, sportovní a závodní auta, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, nature - příroda, Formule 1, free wallpapers, ptáci, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Dostupné rozměry 1600x1200, 1280x854, 1920x1440, 750x1334, 2560x1600, 1440x2560, 1280x1024, 1152x864, 1366x1024, 1536x2560, 1600x900, 1680x1050, 320x568, 800x1280, 768x1024, 375x667 atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA, Obrázky a kliparty zdarma, Ukraine, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Full HD pozadí na PC, Skleněné vánoční ozdoby, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, tipy, Online zeměpisné testy zdarma

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, státní správa, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, historie, věda, osobnosti, profese a zaměstnání, poruchy, fikce a fantasy, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, sportovci a sportovkyně, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, filozofie, křesťanství, umělci a umění, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, školství a vzdělávání atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Síť, technika, kultura, informace

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Klasické, Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: kuriozity, Online vánoční webzine, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Státní prapory všech zemí, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, internet, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, URL, Hry pro nejmenší děti online zdarma, školství, Recepty na ořechová vánoční cukroví, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Online novoročenka 2024 zdarma
Odkazy na partnerské weby
Slova vánoční koledy Dej Bůj štěstí
Odkazy na zajímavé weby
Vánoční svíčky na obrázku
Zajímavé webové stránky
Celebrita Gwen Stefani
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Flags of the world

Děkujeme vám za vaši návštěvu.