Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, obecné zkratky, měny, vojenské hodnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, geocaching apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Internet, síť, technika, kultura, informace

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Fórky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, frky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, frky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Somálcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O důchodcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: P, Nejhranější online hry zdarma, weby, Počítačové tapety pro Windows, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem, Wallpapery do mobilu, Prapory českých měst, Nej hry online, Fotky Naomi Campbell, Přehled vlajek USA, V, zeměpis, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Střílecí hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Logické hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Adventury, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Vaření a smažení, Oblíkačky, Sportovní gamesy apod.

Vtípky, fórky, kameňáky, ftipy, černý humor, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fórky, kameňáky, ftipy, černý humor, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné hádanky apod.

Moudrosti, výroky, myšlenky, hlášky, rčení, aforismy, motta

Citáty slavných, Moudrosti, výroky, myšlenky, hlášky, rčení, aforismy, motta, z kategorií citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Síť, technika, kultura, informace

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Přísloví, úsloví, moudra, bonmoty, motta, moudrosti, rčení

Citáty slavných osobností, Přísloví, úsloví, moudra, bonmoty, motta, moudrosti, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Keywords:Vlajky zemí světa, Online biografie, životopisy osobností, linky, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, info, Ilustrační obrázky, cestování, Text známé vánoční koledy Jak jsi krásné, neviňátko, zajímavosti, internet, Vše o Vánocích

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Frky ze života, O Somálcích, O mužích, Vtipné hádanky, O manželství, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O ekonomech apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, stavby, láska, hmyz, osobnosti a lidé, přístroje, dopravní prostředky, symboly, zvířata, nápoje, rostliny, sport, květiny, ovoce, smajlíci a emotikony, ptáci, mapy, nástroje a přístroje, halloween, věda, Vánoce a Advent atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak vytvořit, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit následující typy souborů: šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: odkazy, Online hry zdarma, URL, World countries flags, Dopravní značení, Vánoční magazín, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek Lékařka, výukové pomůcky, Super free web games zdarma, zadarmo, Onlinovky zdarma

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Náš tip, technika, kultura, informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, humor, M, Biografie Jennifer Lawrence, odkaz, Obrázky vlajek měst ČR, Nejhranější online hry zdarma, Kim Kardashian, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky států USA, hyperlinky

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Karetní, Sportovní, Logické, Strategie, Pro dívky, Klasické a podobně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Strategie, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Závody aut, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, Dopravní značení, Super online hry zdarma, Online novoročenka 2024 zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, kuriozity, Státy a jejich prapory, internetové stránky, doporučujeme, volný čas, Chicago, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Sekačka: „Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Sněhové vločky na obrázcích
Doporučené internetové odkazy
Bayern München
Zajímavé webové stránky
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kapustnica
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Celebrita Holly Valance

Děkujeme vám za vaši návštěvu.