Zajímavé odkazy, počítače a internet

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Barbie hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Střílecí hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Deskovky, Akční gamesky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Informace, počítače a internet

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Super online kvízy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky, kliparty, kuriozity, SMS přání k jmeninám podle jmen, Životopisy osobností, Online adventní magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, multimédia, výukové pomůcky, volný čas, Pozadí na plochu PC

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Internet, síť, počítače a internet

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Dopravní značky, Vlajky zemí světa, pro dospělé, Dětské omalovánky, Vlajky spojených států amerických, webové stránky, Státní prapory všech zemí, Celebrita Keira Knightley, školství, Onlinovky zdarma, Nejlepší hry pro dívky

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Bojové hry, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Síť, počítače a internet

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Motta, bonmoty, výroky, přísloví, myšlenky, úsloví, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, bonmoty, výroky, přísloví, myšlenky, úsloví, moudra, rozdělené kategorií: citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klíčová slova: humor, F, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Vlajky jednotlivých států USA, linky, zeměpis, Antistresové omalovánky, V, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník, zdarma

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Sportovní, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

World wide web, internet, počítače a internet

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Rhode Island, Aljaška, Pensylvánie, Missouri, Nebraska, Utah, New Jersey, Michigan, Oregon, Nové Mexiko, Vermont, Ohio, Washington, Massachusetts, Severní Karolína, Kalifornie, Minnesota, Arizona, Wyoming, Západní Virginie, Jižní Dakota, Maine, Virginie, Montana, Severní Dakota atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: internet, Online hry zdarma, hyperlinky, Casino online, Obrázky a kliparty zdarma, pro děti, M, Státní vlajky zemí, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, Superhry a hry online zdarma

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Sportovní, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Náš tip, počítače a internet

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, bankovnictví, příroda, zkratky, matematika, latina, účetnictví, stavebnictví, nemoce, fyzika, hardware, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, kultura, zločin a právo, různé, školství, nástroje, rostliny, chemie, literatura, sport, materiály, český jazyk atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: info, URL, odkaz, Superhry a hry online zdarma, Prapory českých měst, Der Arsenal Football England, odkazy, zadarmo, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, tipy, internetové stránky, weby, Obrázek Těhulky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Další odkazy:

Sexy Elisha Cuthbert
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Manchester United FC sepak bola
Zajímavé webové stránky
Celebrita Brittany Murphy
Odkazy na partnerské weby
Celebrity Selena Gomez
Tipy na zajímavé weby
Dubai city
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.