Naše tipy, inspirace pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Adventury, Strategie, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Karetní hry, Animace, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: zadarmo, cestování, odkazy, multimédia, Visačka na dárky, Vlajky států obrázků, Pozadí na tablet, Online životopisy, biografie, Nejznámější vánoční trhy, info, Nejhranější hry online, webové stránky, doporučujeme

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Novinář, Herec, Závodník, Kladno, Hejtmani, Prezident USA, Pop, Režisér, Kancléř, Sochař, Herečka, Washington Capitals, Skladatel, Historik, Kněz, Náboženství, Vojáci, Pittsburgh Penguins, Francie, Poslanci, Nežijící, Vrah, Trest smrti, Francouz, New Jersey Devils, Československo, Miliardáři, Američané, Spisovatel, Rakousko-Uhersko, Zpěvák, Američan, Komik, HIV pozitivní, Křesťanství, Hudebnice apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Diplomat, Producent, Brno, Královna, Romantismus, Komunista, Prezident, Poslanci, Francouz, Nežijící, Ministři, Čech, Itálie, Architekt, Trest smrti, Gymnasté, Country, Habsburkové, Textařka, Náboženství, Prezidenti USA, AIDS, Antropolog, Zavražděn, Žijící, Mim, Hudba, Vládce, Zpěvačka, Podnikatelé, Exilový prezident, Básník, Prezident USA, Továrník, Svatý, Voják apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Pro dívky, Strategie, Velikonoční hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Logické, Hry na vaření a smažení, Oddechové a podobně.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Jarmark, výukové pomůcky, linky, R, Omalovánky, hry pro děti, webovky, Životopisy osobností, zábava

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Ftipy, frky, kameňáky, vtípky, fóry, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, frky, kameňáky, vtípky, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Němcích, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O ženách, Frky o tchýních, O manželství, O mužích apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Síť, inspirace pro volný čas

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, tablet, displej, ultrabook, smartphone, notebook, PC, phablet, mobilní telefon, mobil, počítač a pro operační systémy Lubuntu, macOS, Linux Ubuntu, OSX, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 95, Red Hat Linux. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, Formule 1, fantasy, ptáci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, květiny, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, motorky, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 1800x1440, 1680x1050, 1152x864, 1152x768, 2560x2048, 3200x1800, Full HD 1080x1920, 360x720, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 2560x1600, 2560x1920, 1080x1800, 768x1024, HD 1280x720 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Nejlepší školní testy a kvízy, zajímavosti, Tapety na plochu hry, Vlajky měst a obcí České republiky, zdroje informací, Free game online hry, Osvětlení vánoční stromku, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Dopravní značky

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, počítače, náboženství a křesťanství, filozofie, bankovnictví, lékařství a medicína, literatura, matematika, sport, kultura, chemie, cestování, účetnictví, nemoce, rostliny, český jazyk, software, jídlo, latina, fyzika, internet, technika, zločin a právo, politika atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Informace, inspirace pro volný čas

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Deskovky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Oblíkačky, Farmářské hry, Akční gamesky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, hudební zkratky, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, geocaching, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Ftipy, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky apod.

Klíčová slova: internet, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značky, Omalovánka vánočního stromečku, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internetové stránky, tipy, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Online vánoční webzine, weby, Online vánoční webzine

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, počítače, náboženství a křesťanství, filozofie, bankovnictví, lékařství a medicína, literatura, matematika, sport, kultura, chemie, cestování, účetnictví, nemoce, rostliny, český jazyk, software, jídlo, latina, fyzika, internet, technika, zločin a právo, politika atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, hmyz, osobnosti a lidé, zelenina, zvířata, rostliny, nápoje, muži, květiny, auta, náboženství, věda, mapy, Vánoce a Advent, symboly, hudba, ovoce, stavby, smajlíci a emotikony, sport, láska, jídlo a nápoje, ptáci atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, humor, F, Přehled přípon a koncovek souborů, Adventní svícen na obrázku pro vaše dokumenty, Tapety na PC, Vlajky států USA, Kliparty pro Office, zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, hyperlinky, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkažený vzduch?: Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Firemní blahopřání k novému roku
Tipy na Partnerské weby
Půlnoční mše
Linky na partnerské weby
Ruletka Gra
Zajímavé webové stránky
Vánoční stromek
Doporučené odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Naše tipy na užitečné weby
Vlajka Kostariky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.